Ειδικό Έντυπο Αίτησης

Καταρχήν, διαβάστε προσεκτικά τις οδηγίες για τη συμπλήρωση της αίτησης που δίνονται μαζί με την αίτηση και τον οδηγό σπουδών. Φροντίστε να συμπληρώσετε τα έντυπα των αιτήσεων με ευκρίνεια και αν είναι δυνατόν ηλεκτρονικά. Βγάλτε φωτοτυπία τα πρωτότυπα έντυπα των αιτήσεων και συμπληρώστε αρχικά τα φωτοτυπημένα έντυπα.
Στο πεδίο της αίτησης που ζητούνται πληροφορίες για το εκπαιδευτικό σας υπόβαθρο και/η την εργασιακή εμπειρία αναφερθείτε με αντίστροφη χρονολογική σειρά, αρχίζοντας τα πιο πρόσφατα.

You are here: Υποτροφίες Προετοιμασία φακέλου υποψηφιότητας