2η Ομαδική Συνάντηση Μεντόρων και Mentees

mentoring  uoi guide small

Σύμφωνα με τη ροή υλοποίησης της συγκεκριμένης δράσης, θα πραγματοποιηθεί η 2η Ομαδική Συνάντηση Μεντόρων και Mentees και πιο συγκεκριμένα:

• Η 2η Ομαδική Συνάντηση (για Φοιτητές/Mentees), η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη, 17 Οκτωβρίου 2012 και ώρα 12.00, στο χώρο του Γραφείου Διασύνδεσης του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων.

• Η 2η Ομαδική Συνάντηση (για Μέντορες) θα λάβει χώρα, το Σάββατο 20 Οκτωβρίου 2012, στις 11.00 π. μ., στη Μονή Περιστεράς Δουρούτης του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων.

Σκοπός των Συναντήσεων είναι η καταγραφή της μέχρι τώρα πορείας της δράσης, η αξιολόγησή της, καθώς και η συμβουλευτική υποστήριξη τόσο των Μεντόρων όσο και των Mentees στο έργο τους. Στο πλευρό μας και πάλι θα είναι η κα Βαρβάρα Ασημακοπούλου, Σύμβουλος Ανάπτυξης Ανθρώπινου Δυναμικού, Business Coach και Mentor του Ευρωπαϊκού Δικτύου για τη γυναικεία επιχειρηματικότητα.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το Πρόγραμμα Mentoring μπορείτε να επικοινωνήσετε με την κα. E. Γερωνυμάκη, Υπεύθυνη της Δομής Απασχόλησης και Σταδιοδρομίας (ΔΑΣΤΑ) του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων και συντονίστρια του Προγράμματος Mentoring του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. , τηλ. 2651007278.