Προγράμματα Μεταπτυχιακών Σπουδών στα ΑΕΙ

43554 stock-photo-female-university-student-selecting-book-from-shelf-in-a-library

Σε αυτήν την ενότητα  μπορείτε να βρείτε χρήσιμους συνδέσμους για τα Προγράμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΠΜΣ) που προσφέρονται στα Ανώτατα Εκπαιδευτικά Ιδρύματα (ΑΕΙ)  της χώρας.

Σε κάποιες περιπτώσεις το Πανεπιστήμιο δε διαθέτει τα μεταπτυχιακά προγράμματα του ιδρύματος συγκεντρωτικά, συνεπώς οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να αναζητήσουν τα προγράμματα μεταπτυχιακών σπουδών ανά σχολή η τμήμα.

- ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

- ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

- ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

- ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

You are here: Μεταπτυχιακές Σπουδές Μεταπτυχιακές σπουδές στην Ελλάδα Προγράμματα μεταπτυχιακών σπουδών σε Α.Ε.Ι.