Εκδηλώσεις για Μεταπτυχιακές Σπουδές & Ιατρική Ειδικότητα στο Εξωτερικό

afisa metaptixiaka_eidikotita2014_final Το Γραφείο Διασύνδεσης της Δομής Απασχόλησης και Σταδιοδρομίας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων διοργανώνει δύο εκδηλώσεις:

• Τετάρτη, 12 Φεβρουαρίου 2014, με θέμα: Ιατρική Ειδικότητα στο Εξωτερικό, στο Αμφιθέατρο της Βιβλιοθήκης του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων και ώρα 15.00
• Πέμπτη, 13 Φεβρουαρίου 2014, με θέμα: Μεταπτυχιακές Σπουδές και Υποτροφίες στο Εξωτερικό, στο Αμφιθέατρο της Βιβλιοθήκης του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων και ώρα 10.00

Στόχος των εκδηλώσεων είναι η ενημέρωση τόσο των φοιτητών και των αποφοίτων Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, όσο και του ευρύτερου κοινού σε θέματα που σχετίζονται με τις εκπαιδευτικές και επαγγελματικές δυνατότητες και προοπτικές στη Γαλλία, Ολλανδία, Γερμανία, Η.Π.Α και Σουηδία.

Η είσοδος είναι ελεύθερη.

Σ’ όσους επιθυμούν θα δοθεί βεβαίωση παρακολούθησης. Απαραίτητη προϋπόθεση είναι η αποστολή e-mail στο  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.  με θέμα: «Βεβαίωση παρακολούθησης εκδήλωσης», αναγράφοντας στο σώμα του μηνύματος ονοματεπώνυμο και τον τίτλο της εκδήλωσης.

Σχετικά Αρχεία :