Εκπαιδευτικά Εργαστήρια "Δημιουργώ Επαγγελματικά"

Εκπαιδευτικά Εργαστήρια για Επαγγελματικές του Πολιτιστικού & Δημιουργικού Κλάδου

"δημιουργώ επαγγελματικά"

14-15 Οκτωβρίου 2017-10-11 Μουσείο Αργυροτεχνίας

Ακρόπολη Ιτς Καλέ, Κάστρο Ιωαννίνων

To Πρόγραμμα «Δημιουργώ Επαγγελματικά» είναι ένα πρόγραμμα ενδυνάμωσης για την ανάπτυξη επαγγελματικής δραστηριότητας στον Πολιτιστικό & Δημιουργικό Κλάδο, που παρέχεται δωρεάν από το Πολιτιστικό Ίδρυμα Ομίλου Πειραιώς, σε συνεργασία με την κοινωφελή εταιρεία ΑΕΛΙΑ σε τρεις πόλεις που φιλοξενούν μουσεία του ΠΙΟΠ και συγκεκριμένα στα Ιωάννινα, στη Χίο και στο Βόλο.

Η ενδυνάμωση των επαγγελματικών πραγματοποιείται μέσα από συντονισμένες δράσεις άξονες της εκπαίδευσης, της συμβουλευτικής και της δικτύωσης.

Πρόγραμμα- Δηλώσεις Συμμετοχής: www.aelialab.gr/piop-participation

Πρόσκληση: Πρόσκληση Δημιουργω Επαγγελματικά