Ιατρική Ειδικότητα & Μεταπτυχιακές Σπουδές στη Μ. Βρετανία

Εκδήλωση «Ιατρική Ειδικότητα & Μεταπτυχιακές Σπουδές στη Μ. Βρετανία»

Το Γραφείο Διασύνδεσης του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων σε συνεργασία με το British Council Θεσσαλονίκης  διοργανώνει

την Πέμπτη 9 Νοεμβρίου 2017, ενημερωτική εκδήλωση με θέμα: «Ιατρική Ειδικότητα & Μεταπτυχιακές Σπουδές στη Μ. Βρετανία»

Η εκδήλωση έχει στόχο την ενημέρωση τόσο των φοιτητών και των αποφοίτων Πανεπιστημίου Ιωαννίνων,

όσο και του ευρύτερου κοινού σε θέματα που σχετίζονται με τις εκπαιδευτικές, επαγγελματικές δυνατότητες και προοπτικές στη Μ. Βρετανία.

Προσκεκλημένος ομιλητής ο κος Κωστής Γεωργίου από το British Council Θεσσαλονίκης

Πρόγραμμα εκδήλωσης:

Ιατρική Ειδικότητα στη Μ.Βρετανία

Αμφιθέατρο Πανεπιστημιακού Γενικού Νοσοκομείου Ιωαννίνων

Μεταπτυχιακές Σπουδές στη Μ. Βρετανία

Αμφιθέατρο ΚΥ1 Τμήματος Μηχανικών Επιστήμης Υλικών Π.Ι ( Ισόγειο ΤΜΕΥ)

Δηλώσεις συμμετοχής: goo.gl/cZP2dW

britain

Πληροφορίες:

Γραφείο Διασύνδεσης Ι ΔΑΣΤΑ Π.Ι.

Ισόγειο Μεταβατικού κτιρίου

Πανεπιστημιούπολη Ιωαννίνων

Τηλ. 2651008454

e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. "> Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

Url: http://gd.uoi.gr