Discover Πρόγραμμα εργασιακής εμπειρίας της Vodafone

group of_smiling_teenagers_outside__1_

Είσαι ο  επόμενος Discoverer;

Η Vodafone, μέσω του προγράμματος Discover, δίνει την ευκαιρία σε απόφοιτους Πανεπιστημιακής Σχολής με Μεταπτυχιακό Τίτλο ή πτυχιούχους Πολυτεχνικής Σχολής, με εργασιακή εμπειρία έως 2 ετών να κάνουν ένα δυναμικό ξεκίνημα στην καριέρα τους, μέσα από ένα συναρπαστικό ταξίδι με σταθμούς σε διαφορετικές λειτουργίες της εταιρείας όπως Technology, IT & Digital, Marketing, Data Analytics κ.α.

Μέσα από το πρόγραμμα θα έχει τη δυνατότητα ως εργαζόμενος VF για 24 μήνες να αναλάβει την ευθύνη να φέρει εις πέρας έργα που απαντούν σε ανάγκες της εταιρείας και των πελατών μας σήμερα.

Τι κάνει ένας Discoverer στην Vodafone;

Το πρώτο έτος θα εξοικειωθεί με τα προϊόντα και τα κανάλια εξυπηρέτησης της εταιρείας για τους πρώτους δύο μήνες. Αμέσως μετά ακολουθούν δύο διαδοχικά πεντάμηνα projects, με στόχο να ακονίσει τις ικανότητές του, να γνωρίσει διαφορετικά τμήματα της εταιρείας και να δικτυωθεί μέσα σε αυτή.

Στο τέλος του πρώτου έτους, θα αναλάβει ένα ρόλο, στο χώρο που επιθυμεί και θα συνεχίσει τη σταδιοδρομία του στη Vodafone.

Γνώρισε περισσότερα για το πρόγραμμα από τους σημερινούς Discoverers εδώ

Μπορείς να βρεις την αίτηση για το πρόγραμμα εδώ