Interreg YESS Startup Bootcamp

Interreg YESS Startup Bootcamp

Το Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων στα πλαίσια του Ευρωπαϊκού έργου Young Entrepreneurs Startup School (YESS), προσκαλεί ομάδες και μεμονωμένους φοιτητές ή ερευνητές που έχουν καινοτόμες ιδέες και θέλουν να δημιουργήσουν μια πετυχημένη startup να συμμετάσχουν στο Interreg YESS Startup Bootcamp.  Σε μόλις 5 ημέρες (11,12,17,18 και 19 Μαΐου), θα αποκτήσετε βασικές δεξιότητες και γνώσεις που θα κάνουν την ιδέα σας να ωριμάσει και να ξεχωρίσει! Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την πρόσκληση πατήστε εδώ!

Για να συμμετάσχετε στο υψηλής έντασης workshop συμπληρώστε την φόρμα συμμετοχής εδώ!

Οι θέσεις είναι περιορισμένες, οπότε βιαστείτε!

Το έργο ΥΕSS χρηματοδοτείται από το πρότραμμα Interreg V-A Eλλάδα -  Ιταλία

Interreg V-A Greece Italy Programme 2014 – 2020. PA 1: Innovation and Competitiveness Cooperation Programme Interreg V/A Greece-Italy (EL-IT) 2014-2020.

Co-financed by the European Regional Development Fund (ERDF)