Σεμινάριο "Build your Personal Brand" από το Grow Greek Tourism Online της Google

Νέο Σεμινάριο "Build your Personal Brand" από το Grow Greek Tourism Online της Google στα Ιωάννινα

Το  Grow Greek Tourism Online από την Google προσφέρει δωρεάν NEO 3ωρο με θέμα "Build your Personal Brand"

Την Πέμπτη 16 Μαΐου σας καλούμε να παρακολουθήσετε το σεμινάριο που πραγματοποιείται για τους φοιτητές και απόφοιτους του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, ώστε να μάθετε περισσότερα για το πως μπορείτε να χτίζετε την προσωπική σας ταυτότητα με όλα τα διαθέσιμα μέσα.

Στο 3ωρο σεμινάριο θα αποκτήσετε μία καλή βάση γνώσεων για το τι σημαίνει “personal brand”, πως να το χτίσετε και πως θα σας βοηθήσει στον τρόπο που παρουσιάζετε τον εαυτό σας στην αγορά εργασίας. Συγκεκριμένα θα μάθετε πως να δημιουργείτε ένα σωστό βιογραφικό, και πως να διαχειρίζεστε το προφίλ σας στο LinkedIn και το portfolio σας. Ακόμη, θα μιλήσουμε για εργαλεία τα οποία μπορείτε να αξιοποιήσετε για να βελτιώσετε τη διαδικτυακή σας παρουσία. Μετά την ολοκληρωμένη παρακολούθηση του σεμιναρίου θα λάβετε ηλεκτρονικά, εντός 1 εβδομάδας, βεβαίωση παρακολούθησης.

Εγγραφείτε :εδώ  για το 3ωρο σεμινάριο του Grow Greek Tourism Online. Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας (ώρα προσέλευσης 11.30)

Πέμπτη 16 Μαΐου 2019, 12.00-15.30 στο Επιστημονικό και Τεχνολογικό Πάρκο Ηπείρου, Πανεπιστημιούπολη Ιωαννίνων

Πληροφορίες:

-Γραφείο Διασύνδεσης Πανεπιστημίου Ιωαννίνων: 2651008454, Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

- Δομή Απασχόλησης & Σταδιοδρομίας Πανεπιστημίου Ιωαννίνων : 2651007278, Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.