Το προσωπικό του Γραφείου Διασύνδεσης

Ιδρυματικός Υπεύθυνος
Καθηγητής Τριαντάφυλλος  Αλμπάνης, Αναπληρωτής Πρύτανη του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων
Τηλ. 2651007446

Υπέυθυνη Γραφείου Διασύνδεσης & Σύμβουλος Σταδιοδρομίας
Κατερίνα Γούλα
Τηλ. 2651008454
e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. & Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

Σύμβουλος Σταδιοδρομίας
Ευθαλία  Γερωνυμάκη